30 maja 2024

Ekologicznie na początek lata – Letnie Eco Targi w centrum Poznania!

Ekologiczne wyroby, pachnące świece, kosmetyki, biżuteria, ozdoby, a do tego zdrowe przekąski, zioła, herbaty i miody – ruszyła letnia edycja Eco Targów w Atrium Starego Browaru.

Ekologicznie na początek lata – Letnie Eco Targi w centrum Poznania!

 

Po sukcesie pierwszej, zimowej edycji nie mogło zabraknąć kolejnej, tym razem tuż przed wakacjami. Organizowane przez portale ecopoznan.pl i codziennypoznan.pl Eco Targi w Starym Browarze rozpoczęły się w piątkowy poranek i potrwają do sobotniego wieczora.

 

Co czeka na odwiedzających? Wydarzenie to okazja do kupienia ekologicznych wyrobów i zdrowej żywności, a także do porozmawiania z ich wytwórcami czy producentami. Obecni na stoiskach eksperci doradzą w wyborze i odpowiedzą na pytania dotyczące składu, procesu produkcji czy też… doboru dodatków i biżuterii.

 

 

Można kupić m.in. naturalne kosmetyki i produkty pielęgnacyjne, naturalne suplementy diety, miody, przekąski, w tym suszone owoce i orzechy, biżuterię, świece sojowe, dodatki z naturalnego jedwabiu, herbaty i mieszanki ziół i wiele innych. Nie brakuje też stoiska z ekologicznymi produktami dla psów.

 

 

Dostępna jest także wystawa zdjęć poznańskiego fotografa i ornitologa, który uchwycił w kadrze najróżniejsze gatunki ptaków żyjących w Poznaniu.

 

 

Eco Targi odbywają się w Atrium Starego Browaru w piątek i sobotę, 2 i 3 czerwca, w godzinach 9:00-21:00.

© 2020 iPolska24

Realizacja