“Przygody fifnej pszczółki” – Poznań zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

Co robi fifna pszczółka? Jak wygląda jej dzień? Jak wygląda jej początek wiosny? To mają zaobserwować najmłodsi poznaniacy i podzielić się swoimi spostrzeżeniami poprzez pracę plastyczną w konkursie „o przygodach fifnej pszczółki” organizowanym przez MIasto Poznań.

“Przygody fifnej pszczółki” – Poznań zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

Coraz częściej można zauważyć kolejne oznaki wiosny i to jak przyroda budzi się do życia. Warto jednak przyjrzeć się jej nieco uważniej. Pszczoły, niezwykle przydatne owady, właśnie teraz wyruszają z uli w poszukiwaniu pożywienia i zapylają kwiaty.

Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa UMP zaprasza najmłodszych poznaniaków do udziału w konkursie plastycznym „o przygodach fifnej pszczółki”. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej, w której przedstawią własne obserwacje z życia pszczół.

Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli oraz klas 1-6 szkół podstawowych. Udział mogą wziąć udział także uczniowie Zespołów Szkół działających przy dziecięcych oddziałach szpitalnych w Poznaniu.

Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną w formacie A4 w formie płaskiej. Dzieci mogą rysować, malować, wyklejać, wydzierać – na co tylko mają ochotę.

Prace wraz z kartami zgłoszeń są przyjmowane do 23 kwietnia 2021 r. Należy je doręczyć w zaklejonych kopertach z opisem: Konkurs plastyczny “O przygodach fifnej pszczółki” na jeden z dwóch sposobów:

– osobiście do skrzynki podawczej znajdującej się w holu budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 404

– korespondencyjnie na adres Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, ul. 28 Czerwca 1956 r. 404, 61-441 Poznań

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej akcji poświęconej pszczołom.

© 2020 iPolska24

Realizacja