Kto pomoże w sprzątaniu schronu przy Warmińskiej?

W weekend w Poznaniu odbędzie się specjalna akcja sprzątania zabytkowego schronu położonego w rejonie jeziora Rusałka. W inicjatywę zaangażował się Wydział Gospodarki Komunalnej, Zakład Lasów Poznańskich oraz Straż Miejska Miasta Poznania.

Kto pomoże w sprzątaniu schronu przy Warmińskiej?

Jak informują strażnicy miejscy, wydział zleci odbiór zebranych odpadów oraz dostarczy worki oraz rękawice ochronne. “Gwarantujemy worki oraz rękawice ochronne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Marcinem 536 779 688” – czytamy we wpisie na portalu społecznościowym Rady Osiedla Sołacz.

Akcja sprzątania odbędzie się dzisiaj do godziny 16:00 oraz w niedzielę w godzinach od 9:00 do 16:00. Zabytkowy schron jest szczególnie ważnym miejscem dla mieszkańców Sołacza, dlatego wiele osób zachęca do włączenia się w tego typu inicjatywy.

Władze miasta i zaangażowane instytucje zachęcają mieszkańców do udziału w akcji sprzątania, której celem jest ochrona dziedzictwa historycznego oraz poprawa jakości życia mieszkańców w tej okolicy. Wszyscy, którzy chcą włączyć się w tę inicjatywę, mogą skontaktować się z Marcinem pod numerem 536 779 688.

© 2020 iPolska24

Realizacja