t #DziedzictwoDlaKlimatu – warsztaty klimatyczne w Bramie Poznania podczas ferii zimowych – Eco Poznań

#DziedzictwoDlaKlimatu – warsztaty klimatyczne w Bramie Poznania podczas ferii zimowych

Choć do ferii jeszcze niecałe dwa tygodnie to warto już teraz pomyśleć o tym, by dzieci spędziły je w interesujący sposób łącząc zabawę z nauką, która przyda im się już od najmłodszych lat. Brama Poznania zaprasza na specjalne warsztaty klimatyczne pod hasłem #DziedzictwoKlimatu.

#DziedzictwoDlaKlimatu – warsztaty klimatyczne w Bramie Poznania podczas ferii zimowych

Podczas warsztatów uczestnicy będą m.in. wykonywać doświadczenia, dyskutować i poszerzać wiedzę na temat klimatu, tworzyć prace plastyczne oraz własne przypinki z ekosymbolami. Wszystko to w atmosferze dobrej zabawy, która sprawi, że dzieci spędzą tam miło czas.

Podczas zajęć dzieci nie tylko dobrze się bawią, ale także uczą tego jak wyglądają zmiany klimatyczne i jak im zapobiegać.

Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 8-12 lat. Zajęcia odbywać się będą w dniach 4, 5, 6 i 7 lutego w godzinach 10:00-12:00. Zbiórka każdego dnia odbywać się będzie w holu głównym Bramy Poznania, natomiast same zajęcia będą odbywać się w sali w śluzie katedralnej.

Wejście odbywa się na podstawie biletów wstępu w cenie 10 złotych. Wejściówki są do kupienia online. Każdy warsztat przebiega pod inną nazwą:

– 4 lutego „Zwierzyniec
– 5 lutego „Zapakowani
– 6 lutego „W koronach drzew
– 7 lutego „Ciepło, coraz cieplej